4um VirtuAl CitY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli u Forumski Virtalni Grad! GarantujemO vam supeR zabavu, regujte se sto pre!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Prijave za FBI

Ići dole 
AutorPoruka
Super_cool_city_girl
Admin
Super_cool_city_girl


Ženski Broj poruka : 465
Godina : 30
Lokacija : My V C
Datum upisa : 08.12.2008

Prijave za FBI Empty
PočaljiNaslov: Prijave za FBI   Prijave za FBI I_icon_minitimeSub Dec 27, 2008 3:19 pm

Vas identitet izvan FBI moze se znati. Znaci, nije kao u CII. Ali morate biti dobro opremljeni!!! Znaci, mora sve biti perfektno i morate biti pazljivi i uisto i pametni!

1.Ime, prezime i nick:
2. Godina rodjenja:
3.Za sta sluzi FBI?
4. Kako ces detaljno prepoznati da te neko laze? Opisi.
5. Situacija:
"Bila su dva brata, Mark i Stiven. Da bi dobili nasledstvo, konjima su morali stici do oca. Otac im je mnogo bolestan, ali im je rekao da koji konj sporije stigne do njegovog kraljevstva dobija nasledstvo vece od bilo kojeg u istoriji.
Ali oni moraju da predju preko pustinje.
I tako oni idu i idu, umorni, znojavi, mnogo dana, nedelja...
I usput sretnu jednu staricu. Sapnula im je obojicu nesto, i posle 5 min njih dvojica su krenuli brze od vetra.
Sta im je starica sapnula?"

6. Situacija
"Jedna devojka, Kajla, odrzala je zurku u svojoj kuci.
Na zurci je bilo veoooma mnogo njenih vrsnjaka.
Plesala je na sredini podijuma sa Gordonom, njenim deckom, kojeg je zamenila dan pre toga.
nazalost, oni su se mnogo kretali njihali po podijumu.
U jednom trenutku metak je pogodio Kajlu po kozi pored usta, i okrznuo je Gordona, a drugi metak u stomak.

na podijumu SAMO OKO nje su plesali njeni drugovi:
Smith-drug iz razreda, poznaju se 10 godina i nikad se nisu posvadjali.
Lorra- drugarica iz komsiluka. Nisu se svadjale, ali nisu ni bas extra drugarica.
Sarah- Kajla joj je otela decka Mikela pre nekoliko meseci, ali pomirile su se. Mikel je sve ostavio zbog Kajle, ali kajla je nasla novog decka Gordona.
Nicole- Kajlina najbolja drugarica 10 godina.
Tom- decko koji je potajno zaljubljen u Kajlu. Ona to naravno ne zna.
Richie- glavni frajer u skoli. (Kajla je bila glavna riba u skoli)
Sam- Kajlin drug iz razreda zaljubljen u Nicole.
Diver- Nicolein decko
Maria- Kajlina drugarica kojoj se svidja Gordon

SPRAT
Vasly- Kajlin najbolji drug od rodjenja
Daniel- Veslyjev najbolji drug od rodjenja
Mikel- Kajlin bivsi decko. ostavio je sve zbog Kajle, ali ga je ona prevarila sa Gordonom.
Danny- Kajlina drugarica zaljubljena u Daniela
Lorel- Dannyna najbolja drugarica od uvek.

Slika za osmotriti. 1 trenutak pre ubistva Kajle. Ovo zeleno su meci...
Prijave za FBI X1buqp
Naravno, nisu ovo svi ljudi na zurci, prikazani su samo osumnjiceni.
Dobro osmotrite sliku, razdaljine, procitajte tekst...
Kada kazete KO JE UBIO KAJLU, (na privatnu poruku NARAVNO) morate objasniti zasto, kako, ukoliko ima saucesnika... Smile

I evo jos dokaza. Na ispitavanjima, sta je ko od osumnjicenih rekao:
Smith: "Ja jos ne mogu da se oporavim. Mnogo mi je zao zbog Kajle, sve bih ucinio da je vratim."
Lorra: "Jako mi je zao... ne znam sta da kazem... svi smo vristali, a ja nisam znala u trenutku gde sam..."
Sarah: "Kajla je bila najpopularnija devojka, iako mi je otela decka, nemam ni najmanji razlog da je ubijem..."
Gordon: "Mnogo mi je zao zbog Kajle.. Ona mi je prva devojka... A tek smo zajedno. Bolje da sam to bio ja.."
Nicole: "Imam osecaj da je sve ovo samo jedan san iz kojeg cekamo da se probudimo... Ne mogu da poverujem..."
Tom: "Kajla je prava princeza, zasto se to desilo? Ubicu tog skota ko god da je!"
Richie: "Svi smo tuzni, pa i ja... sve je bilo tako neocekivano..."
Sam: "Svima nam je zao, znamo je toliko dugo!"
Diver: "Ona je predivna drugarica, zurka je bila vrh tebra! Ali do tog trenutka... nije trebalo da se desi."
Maria: "Jako mi je zao Kajlice.. ona je bila dobra.. znam... imam osecaj da znam ko je to ucinio... A Gordon nije trebao u tom trenutku da bude sa njom.. negde drugo bi im bilo lepse."
Vasly: "Oduvek smo zajedno, po ceo dan se druzimo! Jeste da je Gordon dobar momak, i da ga je imala 2 meseca, i ja sam samo drug, ali Kajla je nezamenljiva."
Daniel: "Znam da je to uradio neko od dole. Siguran sam. Mi smo visoko previse."
Mikel: "Ja to nisam uradio! Gordon tog trenutka nije trebao biti tu, a ni ona."
Danny: "Slazem se sa Danielom."
Lorel: "Oh Boze, ne mogu da verujem, koja zbrka!"


NA VAMA JE DA ORKRIJETE KO JE TO!!!
POZZ
Nazad na vrh Ići dole
https://virtualni-grad.serbianforum.info
 
Prijave za FBI
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» PRIJAVE ZA ADMINA
» Prijave za CIA
» Prijave
» Prijave i obavestenje
» Prijave i rubrike

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
4um VirtuAl CitY :: Policija :: Prijave-
Skoči na: